مشکل تصویر بهم ریخته در دوربین های سری جدید روی دستگاه های سری قدیم

(Total 3 Votes : 5 of 5)

مشکل تصویر دوربین های جدید HDCVI داهوا وقتی آنها را به دستگاه های قدیمی وصل می کنیم :

اگر دوربین های مدار بسته سری جدید 5 مگاپیکسل به بالا را به دستگاه های سری قدیم ( سری X و ماقبل آن ) وصل کرده اید و تصویر ندارید یا تصویر بصورت رنگ های بهم ریخته نمایش داده می شود باید بدانید این مشکل مربوط به دوربین شما نیست.

دوربین های سری جدید HDCVI داهوا مخصوصا دوربین های 5 مگاپیکسل و 6 مگاپیکسل از قبیل HFW1500DP و HFW2601EP به دلیل اینکه از فرمت رنگ بندی و پردازش تصویر جدید با رزولیشن بالا استفاده می کنند در دستگاه های سری قدیم داهوا ( سری X و ماقبل آن) پشتیبانی نمی شوند و شرکت داهوا برای رفع این مشکل آپدیت جدید این دستگاه ها را ارائه کرده است. برای رفع مشکل مذکور نیاز به بروز رسانی نسخه FirmWare دستگاه هست. بعد از بروز رسانی فریم ور دستگاه خود می توانید براحتی تصویر دوربین های مذکور را ببینید.

برای بروز رسانی دستگاه دی وی آر خود باید فایل نرم افزار FirmWare دستگاه خود را از سایت DahuaSecurity.com دانلود نمایید و در دستگاه خود را آپدیت نمایید. در هنگام دانلود فایل فریم ور دقت کنید که مدل دستگاه باید دقیقا با فایل مطابقت داشته باشد.

لینک دانلود Firmware برخی از دستگاه های داهوا که نیاز به آپدیت دارند:

مهم:  قبل از آپدیت دستگاه خود با واحد گارانتی آن تماس بگیرید در غیر این صورت احتمال دارد دستگاه شما از گارانتی خارج شود. ممکن است نیاز باشد بروز رسانی حتما توسط گارانتی انجام شود.

مهم: به مدل ها دقت کنید اگر مدل دستگاه شما عینا با یکی از مدل های زیر مطابقت دارد می توانید با مراجعه به لینک مربوطه، گزینه سربرگ Download را کلیک نمایید و سپس سربرگ Firmware را انتخاب نمایید و فایل مربوط را دانلود کنید:

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 4 کانال داهوا مدل XVR5104HS-X1

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 8 کانال داهوا مدل  XVR5108HS-X

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 8 کانال داهوا مدل  XVR5108HS-4KL-X

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 16 کانال داهوا مدل XVR5116HS-X

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 16 کانال داهوا مدل XVR5116HS-4KL-X

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 16 کانال داهوا مدل XVR5216AN-X

لینک دانلود نرم افزار دستگاه 32 کانال داهوا مدل XVR5232AN-X

مهم : اگر مدل دستگاه شما با هیچ یک از مدل های فوق مطابقت نداشت باید حتما فایل مربوط به دستگاه خود را پیدا کنید. برای اینکار از واحد گارانتی و پشتیبانی دستگاه خود کمک بگیرید.