قیمت پکیج دوربین مدار بسته داهوا | پکیج های دوربین مداربسته 4 کانال،8 کانال،16 کانال

قیمت پکیج دوربین مدار بسته داهوا | پکیج های دوربین مداربسته 4 کانال،8 کانال،16 کانال
(Total 13 Votes : 4 of 5)

پکیج دوربین مدار بسته

پکیج های دوربین مداربسته داهوا با گارانتی اصلی

پکیج های متنوع پیشنهادی داهوا پارس با تعداد دوربین مختلف مناسب برای پروژه های مختلف در نظر گرفته شده اند. لطفا توضیحات مربوط به هر پکیج را مطالعه فرمایید. همچنین اقلام موجود در هر پکیج با ذکر جزئیات هر مدل شرح داده شده است. قیمت هر پکیج دوربین مدار بسته در واقع قیمت تمام شده کل تجهیزات می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

پکیج دوربین مدار بسته چیست؟

پکیج دوربین مدار بسته به مجموعه ای از اقلام مورد نیاز برای یک سیستم دوربین مدار بسته گفته می شود. در واقع به جای اینکه هر یک از اقلام را بصورت مجزا خریداری کنید می توانید آنها را در قالب یک بسته پیشنهادی و با قیمت پایین تر خرید کنید. پکیج های دوربین مداربسته معمولا شامل دوربین از نوع های مختلف (دام بولت و...) و دستگاه ضبط تصاویر می شوند. ممکن است در برخی از پکیج ها حتی کابل و اتصالات و یا هارد نیز جزو پکیج باشد.

مزایای خرید بصورت پکیجی چیست؟

از جمله مزایای سفارش پکیج های دوربین مداربسته این است که قیمت کل تجهیزات با تخفیف روی پکیج آورده شده است. یعنی هر پکیج شامل یک تخفیف کلی نیز شده است که اگر هر کدام از اقلام را بصورت جداگانه خریداری کنید قیمت تمام شده خرید شما از کل پکیج بیشتر می شود.

برخی از پکیج ها بصورت کامل هستند و دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف خریداری اقلام مختلف کنید.

 

معایب خرید پکیجی چیست؟

در خرید بصورت پکیج حق انتخاب شما محدود به همان اقلام پیشنهاد داده شده می باشد و نمی توانید تغییری در آنها بوجود آورید. مثلا ممکن است در مواردی نیاز داشته باشید اقلام را کم و زیاد کنید و یا مدل محصول را عوض کنید که ممکن است خارج از پکیج های پیشنهادی باشد.