021 49225

دوربین های داهوا چهارمین مسابقات قهرمانی شنای فینا را پوشش می دهند

(Total 1 Votes : 4 of 5)

22 / 12 / 1397
dahua داهوا

Dahua با راه حل های هوشمند نظارت امنیتی از چهارهمین مسابقات قهرمانی شنای فینا حفاظت می­کند

از 11 تا 16 دسامبر 2018، چهاردهمین مسابقات جهانی قهرمانی شنای فینا در مرکز المپیک و نمایشگاه بین المللی هانگژوی چین برگزار شد. حدود 1000 نفر از ستارگان شنای جهان از 178 کشور و منطقه در اینجا به رقابت پرداختند، و با شکستن 9 رکورد جهانی و 22 رکورد مسابقه­ای شکوه و افتخار تازه­ای خلق کردند. تیم چین با کسب سه مدال طلا، پنج مدال نقره و پنج مدال برنز، با مجموع تعداد مدالها رتبه سوم در جهان را به دست آورد.

مسابقات جهانی قهرمانی شنا یکی از سطح بالاترین مسابقات بین المللی شنا در دنیاست. این مسابقات همچنین استاندارد ترین مسابقه بین المللی ورزش انفرادی بود که تاکنون در هانگژو برگزار شده است. برای یک رویداد ورزشی در این سطح، امنیت محل برگزاری بالاترین درجه اهمیت را دارد.

تجهیزات دوربین مدار بسته و نظارتی

شرکت داهوا به عنوان یک تضمین مهم برای امنیت مسابقات جهانی قهرمانی شنا، با روحیه میزبانی و احساس مسئولیت بسیار ایمنی مسابقات را تضمین می­کند. پس از تضمین موفقیت آمیز اجلاس G20، فناوری Dahua بار دیگر ماموریت حفاظت از یک رویداد بین المللی را برعهده گرفت.

داهوا مجموعه کاملی از تجهیزات امنیتی هوشمند و راه حل های سیستم امنیت فراهم کرد

Dahua در محیط اطراف محل برگزاری، ورودی و خروجی­های مهم، معبرهای مختلف و مراکز فرماندهی در محل و ستادهای فرماندهی امنیتی، مجموعه کاملی از تجهیزات امنیتی هوشمند و راه حل هایی برای سیستم امنیت فراهم کرد؛ و با این کار به اداره امنیت برای ایجاد ستاد فرماندهی امنیتی کمک کرد. این فناوری استقرار امنیتی در محل برگزاری را بهبود بخشیده، پوشش کامل نظارت امنیتی را از محیط اطراف تا ورزشگاه و از سطوح پایین تا ارتفاع فرماندهی محقق کرد و میزبانی امن و بدون اشکال مسابقات جهانی قهرمانی شنای فینا 2018 در هانگژو را آسان نمود.

تجهیزات هوشمند

در محل برگزاری مسابقات جهانی قهرمانی شنای فینا 2018 در هوانگژو - محیط اطراف و داخل مرکز المپیک و نمایشگاه بین المللی هانگژو - داهوا یکپارچه شده است تا تعدادی از دوربین های حرفه­ای هوشمند HD PTZ، دوربین های فیبری، دوربین های گلوله ای، دوربین های گنبدی، سیستم های انتقال و سایر تجهیزات هوشمند را استقرار دهد؛ و تمام نواحی داخل محل برگزاری را پوشش دهد تا از این طریق به مرکز امنیت کمک کند تا تمام گوشه های داخلی و بیرونی ورزشگاه را همزمان کنترل کرده و امنیت محل برگزاری و مسابقات را تضمین نماید. فناوری Dahua ملزومات ارائه امکانات درجه یک محل برگزاری، ضمانت درجه یک سازماندهی، مراسم افتتاحیه و اختتامیه درجه یک و تصویر شهری درجه یک در مسابقات را با هم ترکیب کرده و بر لینک های کلیدی متمرکز است و مجموعه ای از سیستم های هوشمند مدیریت ویدیوئی امنیت ساخته است که پلتفرم تکنولوژی پیشرفته را نیز پشتیبانی می­کند.

سیستم های کنترل یکپارچه

این فناوری سیستم های کنترل، ذخیره سازی و مدیریت را یکپارچه کرده و از مزایای استقرار و عملکرد ساده، ترکیب منعطف، عملکرد فوق العاده و امنیت و پایداری سطح بالا برخوردار است. این فناوری دوربین های داخل و بیرون ورزشگاه را به "مغزهای هوشمند" تبدیل کرده است تا امنیت هر گوشه از مسابقات را تضمین کرده و نیازهای امنیتی سطح بالای مسابقات را تامین نماید.

فناوری Dahua فرمان و ارسال بخش امنیت را در دستور کارقرار می­دهد

در ستاد فرماندهی امنیت در این مکان، فناوری Dahua فرمان و ارسال بخش امنیت را به عنوان هسته اصلی قرار می­دهد. با صفحات LCD با کیفیتی که به عنوان حامل­های نمایشی در نظر گرفته می­شوند و نمایش و کنترل بصری تر و منعطف تری را برای مدیریت امنیت محل های برگزاری قبل و بعد از مسابقات به ارمغان می­آورد تا رسیدگی همزمان، دستورات کارآمد و کنترل بصری کامل مکان­ها را تضمین نماید و بنابراین تحسین روسای اداره امنیت را به دست می­آورد.

تجهیزات کنترل نمایش

در عصر روز 16 دسامبر 2018، مراسم اهدای جایزه سالیانه فینا در مرکز المپیک و نمایشگاه بین المللی هانگژوی چین برگزار شد. در مراسمی با جوایز معتبر و بالاترین درجه، و با حضور بیشترین تعداد ورزشکاران شناگر در سطح جهانی در زمینه ورزش­های آبی دنیا، داهوا به واحدهای امنیتی کمک کرد تا تعداد زیادی از تجهیزات اطراف محل برگزاری از جمله دوربین های هوشمند، حافظه­ها، پلتفرم­های مدیریت و تجهیزات کنترل نمایش را مجددا استفاده کنند و اطمینان داشته باشند که مراسم به خوبی برگزار شده است.

Dahua، به عنوان یک نیروی اساسی در همراهی مسابقات جهانی قهرمانی شنای 2018، فعالانه به کارهای امنیتی اختصاص یافته است. پرسنل حرفه­ای و فنی مستقر، مسئول پشتیبانی تجهیزات در محل بودند و توانستند به تجهیزات بدون شکست دست یافته و عملیات را موفقیت آمیز به اتمام برسانند و تحسین روسای اداره امنیت را به دست آورند.