021 49225

آیفون تصویری پیشرفته داهوا با قابلیت تشخیص چهره

(Total 1 Votes : 5 of 5)

14 / 08 / 1397
آیفون تصویری داهوا مدل VTO9341D

سیستم آیفون تصویری داهوا مدل VTO9341D 

شرکت داهوا که یک شرکت تولید کننده سیستم های مداربسته و سیستم های امنیتی است، یک آیفون تصویری جدید به نام VTO9341D عرضه کرده است که بخاطر تکنولوژی تشخیص چهره دقیق آن موجب بهبود کنترل ورودی ها، فنس ها و ورودی لابی ها می شود. این دستگاه موجب ارتقاء امنیت و راحتی ساکنان می شود چرا که ورود بدون لمس و با تشخیص چهره انجام می شود، البته روش های باز کردن درب مرسوم نیز سر جای خود خواهند ماند تا در صورت اضطرار بکار گرفته شوند.

دمای کاری محصول بین منفی 20 درجه تا مثبت 60 درجه سانتی گراد است که به این معناست که می توان در شرایط آب و هوایی مختلف و مناطق جغرافیایی گسترده ای از این محصول استفاده نمود. پوسته این محصول از صفحه آلیاژ آلومینیوم است که دارای استاندارد IP55 برای مقاومت در برابر آب و گرد و خاک و دارای استاندارد IK07 برای مقاومت در برابر ضربه می باشد. این محصول که دارای سیستم جلوگیری از نفوذ می باشد، فی الواقع، یک محصول ایده آل برای محافظت از ورودی های منازل می باشد و کار نگهبانان را تسهیل می کند.

مجهز به کارتخوان Mifare

زمانی که فرد به فاصله 0.5 متری VTO9341D رسید ، حسگر تصویر 2MP CMOS (2 مگاپیکسلی) چهره فرد را با کیفیت بالا ثبت می کند تا شناسایی انجام شود. در کمتر از 0.5 ثانیه، این محصول می تواند شناسایی را انجام بدهد و درب را ساکنین باز کند.این محصول که می تواند بیش از 20000 چهره را ذخیره کند، حتی برای مصارف تجاری و مجتمع های بزرگ مسکونی نیز مناسب است.

VTO9341D همچنین مجهز به کارتخوان Mifare ، تشخیص اثرانگشت و صفحه کلید لمسی است

کنترل دسترسی خودکار(Auto Gain Control) نور سفیدی ارائه می کند که برای حالتی که نور کم باشد مناسب است که فی الواقع دید در شب، این ایستگاه خارج محسوب می شود. VTO9341D همچنین مجهز به کارتخوان Mifare ، تشخیص اثرانگشت (با حافظه ای برای 3000 اثر اگشت) و صفحه کلید لمسی می باشد که ساکنین می توانند از طریق یکی از این سه روش (کارت، اثرانگشت و رمز ورودی) درب را باز کنند.

سیستم صوتی برای گفتگو دوطرفه

مالکان با کار با دستگاه آیفون تصویری داهوا مستر VTS5240B که می تواند تصاویر را به موبایل انتقال دهد، می توانند از قابلیت باز کردن از راه دور(از خارج از خانه) نیز بهره ببرند. علاوه بر این، سیستم صوتی، از گفتگو دوطرفه (بین مالک و مهمان یا بازدیدکننده) پشتیبانی می کند که بعنوان یک روش کمکی برای شناسایی چهره بکار می رود. بعنوان یک محصول بالا پایان با ویژگی های خاص و پتانسیل بازاری مناسب، سیستم داهوا VTO9341D هم به درد واسطه های داهوآ و هم به درد متخصصان حوزه ادغام سیستم ها می خورد. با کنترل دسترسی DSS EXPRESS و دیگر تکنولوژی های انحصاری داهوآ، ایستگاه خارج از آپارتمانی هزینه زمانی ادغام و یکپارچه سازی و حفظ و نگهداری را پایین می آورد. شرکت تکنولوژیک داهوآ با هدف "ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند" باز هم برای "نوآوری، کیفیت و خدمات" کار می کند تا به مشتریان و شرکای خود در سرتاسر دنیا خدمت کند.

 

برای اطلاع بیشتر به صفحه ویژه نمایندگی داهوا مراجعه نمایید.